tel. 71 791 80 45lubUmów się na wizytę

Aktualności

FIZYKOTERAPIA W MEDYCYNIE WETERYNARYJNEJ

 

Szkolenie prowadzone jest w formie wykładu oraz warsztatów. Treści obejmują wiedzę dotyczącą przygotowania pacjenta/zwierzęcia do zabiegu, oddziaływania wybranej energii na tkanki, zasady doboru parametrów zastosowanej energii oraz metody i techniki wykonania zabiegu. Warsztaty prowadzone są na aparatach do fizykoterapii firmy BTL.
Program szkolenia:


Sobota 01.12.2018r. Godz.10.00-17.00

-ogólne zasady wykonywania zabiegów fizykalnych w medycynie weterynaryjnej.
-wyposażenie gabinetu, przygotowanie pacjenta.
-metodyka zabiegów z zakresu elektroterapii, magnetoterapii i ultradźwięków.

Niedziela 02.12.2018r. Godz. 09.00-14.00

-metodyka zabiegów promieniami laserowymi. 
-wyposażenie gabinetu, przygotowanie pacjenta. Zasady BHP.

Prowadzący szkolenie mgr Aleksandra Bauer. Wykładowca fizykoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Od 16 lat prowadzi szkolenia z zakresu fizykoterapii. Współautor książki pt. „Przewodnik metodyczny po wybranych zabiegach fizykalnych”, jedynej na polskim rynku książki zawierającej treści z zakresu fizykoterapii w medycynie weterynaryjnej.

Liczba miejsc: 15 osób
Miejsce: Szeliga, Muranowicz Centrum Rehabilitacji
Wrocław, ul. Snopkowa 2b

Zapisy: Ewamuranowicz@sygnumedica.pl
Messenger

tel.501 246 322

Koszt ( 2 dni): 800 zł

.....................................................................................................................................................................

Zajęcia jogi:

 

wtorek           godz.18.00 i 19.00 ( nowość!  joga dla mężczyzn)

Czwartek       godz. 18.00 i 19.00

 

 ..........................................................................................................................................................................

Terapeutyczna fala uderzeniowa

Pakiet 5 zabiegów 250 zł

 

...................................................................................................................................................................................................................................

 

Program Zdrowotno-Odchudzający jest prowadzony przez Centrum Rehabilitacji B.Szeliga, E. Muranowicz i Ośrodek dietetyki klinicznej Revita pod kierownictwem dr Agnieszki Arendarczyk, eksperta w dziedzinie dietetyki i medycyny przeciwstarzeniowej oraz trenerów rozwoju duchowego i zdrowotnego.
Prezentujemy Państwu program, który pozwoli przekonać się, jak ważne dla dobrego samopoczucia i zdrowej, pięknej sylwetki są odpowiednie nawyki żywieniowe, umiejętność radzenia sobie ze stresem i odpowiednio rozplanowana aktywność fizyczna.
Dwie wcześniejsze zintegrowane  edycje zakończyły się ogromnym i zasłużonym sukcesem jej uczestników dzięki indywidualnemu doborowi terapii do ich uwarunkowań i potrzeb, możliwemu wobec połączenia autentycznego zaangażowania zainteresowanych oraz doświadczenia i wiedzy organizatorów.

Oferta:

  • konsultacje dietetyczne:
  • dr med. Agnieszka Arendarczyk
    (www.dietetyka24.info.pl)
  • trening medyczny, masaże terapia antycelulitowa
    (www.sygnumedica.pl)
  • warsztaty rozwoju zdrowotnego